Актуелно

Представљен пројекат "Развој дигиталних материјала за основну школу"

Данас је у Медија центру представљен пројекат „Развој дигиталних материјала за основну школу" који „Креативни центар" спроводи у сарадњи са експертима из Института за психологију уз подршку организације  „Хелветас Србија". У оквиру пројекта управо почиње тестирање дигиталних материјала „Креативног центра" намењених ученицима млађих разреда основне школе.

Имајући у виду да је концепт електронског учења и развијања дигиталних материјала релативно нов у Србији, овај пројекат је од великог значаја зато што омогућава сарадњу експерата и издавача, која је веома важна како би дигитални материјали за ученике били подршка смисленој провери знања и како би омогућили ефикасно учење.

Евалуација уџбеника - 2. разред

Све учитеље који су користили наше уџбенике за други разредпозивамо да нам пошаљу своје коментаре и сугестије како бисмо следеће године могли да их узмемо у обзир при изради нових уџбеника.
Упитнике за евалуацију уџбеника можете преузети с нашег сајта.

Попуњен упитник пошаљите нам мејлом на info@kreativnicentar.rs или поштом на: Креативни центар, Градиштанска 8, 11120 Београд, до 30. априла 2018. године.

Уџбенички билтен за први разред

Креативни центар припремио је нове уџбенике за први разред основне школе према новим програмима наставе и учења за школску 2018/2019. годину. Нови програми засновани су на општим циљевима и исходима образовања и васпитања, оријентисани су ка овладавању функционалним знањима, ставовима и вештинама код ученика и усмерени су на процес и исходе учења, а не на саме садржаје.

Све информације о нашим новим уџбеницима за први разред пронаћи ћете у нашем Уџбеничком билтену за први разред.

Уџбенички билтен за пети разред

Креативни центар припремио је нове уџбенике за пети разред основне школе према новим програмима наставе и учења за школску 2018/2019. годину. Нови програми засновани су на општим циљевима и исходима образовања и васпитања, оријентисани су ка овладавању функционалним знањима, ставовима и вештинама код ученика и усмерени су на процес и исходе учења, а не на саме садржаје.

Све информације о нашим новим уџбеницима за пети разред пронаћи ћете у нашем Уџбеничком билтену за пети разред.