Вести Предшколски програм Уџбеници Први разред Други разред Трећи разред Четврти разред Пети разред Шести разред Седми разред Осми разред На језицима мањина Помоћни материјал Семинари Клуб

Забавна математика за први разред

Ова радна свеска функционално се надовезује на уџбеника из математике за први разред основне школе. Обиље задатака омогућује деци увежбавање пређеног градива. Многи задаци садрже додатну активност у виду решавања различитих ребуса и слагалица чиме је деци олакшано увежбавање и понављање градива.

Аутор: Симеон Маринковић

Формат: 22 x 23,5 cm 84 стр., меки повез, двобојно, ћирилица
SMS шифра: 1ZMA

Напомена: Распродато

Математика за први разред - радни уџбеник

Ова књига је радни уџбеник који омогућава савладавање градива предвиђеног програмом за овај узраст. Разноврсни задаци, пажљиво тематски конципирани и праћени функционалним и подстицајним илустрацијама, олакшавају деци савладавање градива и разбијају предрасуде о математици као тешком предмету, што је од изузетне важности код деце на почетку школовања. Комплетно градиво дато је у више тематских целина, које садрже и забавне задатке под називом "И ово је математика", а свака тематска целина завршава се резимеом "Шта смо научили".

Аутор: Симеон Маринковић, Љиљана Маринковић, Дејан Беговић

Формат: 22 x 23,5 cm 156 стр., меки повез, пун колор, ћирилица

Математичке степенице 1

Збирка задатака из математике за утврђивање и увежбавање обавезних садржаја из математике за први разред основне школе. Основна намена ове збирке је да дете напредује оним темпом који одговара његовим могућностима, интересовањима и мотивацији.

Аутор: Р. Продановић, Д. Кузмановић, Г. Николић, В. Цветановић, М. Ћукаловић

Формат: 21 x 24 cm 138 стр., меки повез, црнобело, ћирилица
SMS шифра: 1MST

Поглед у књигуКонтролне вежбе из математике за 1. разред

Контролне вежбе из математике за 1. разред

Збирка садржи 14 контролних задатака организованих у две групе. Учитељ има могућност да их користи за проверу знања ученика или за увежбавање пређеног градива. На крају сваког контролног задатка дати су описи којима се прецизно објашњава сваки захтев у задатку, чиме се олакшава праћење напредовање ученика. Контролне вежбе су у складу са важећим наставним планом и програмом.

Аутор: Љиљана Вуковић, Сандра Радовановић, Александра Стефановић
Илустратор: Драшко Тубић

Формат: 21 x 29 cm 62 стр., меки повез, црнобело, ћирилица
SMS шифра: 1KMA