Комплет – ликовна култура  за 3. разред

Комплет – ликовна култура за 3. разред

Снижена цена комплета (уџбеник +радни листови с материјалом за рад) за ликовну културу! Уџбеник који на оригиналан начин води ученике кроз свет линија, боја и облика. У посебној фасцикли налазе се радни листови и материјал за рад, намењени самосталном раду ученика.

Илустратор: Мирјана Живковић

Формат: 29 x 21 cm 96 +20 стр. + 20 листова, меки повез+лепљени листови, пун колор, ћирилица

Ликовна култура за трећи разред

Уџбеник који на оригиналан начин води ученике кроз свет линија, боја и облика. Изложени садржаји односе се на појмове који се обрађују у трећем разреду, као што су линија, површине, ритам, орнамент, контраст, облик, светлост итд.

Илустратор: Мирјана Живковић

Формат: 29 x 21 cm 96 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 3nLIK

Ликовна култура за трећи разред - радни листови и материјали

У посебној фасцикли налазе се радни листови и материјал за рад. Намењени су самосталном раду ученика, њиховом изражавању у различитим ликовним техникама и упознавању ученика са различитим врстама материјала.

Формат: 21 x 29 cm 20 стр. + 20 листова, ојачан повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 3nLIR