Комплет – ликовна култура за 4. разред

Снижена цена комплета за ликовну културу (уџбеник +радни листови с материјалом за рад)! Уџбеник који на оригинални начин развија способност ученика за опажање облика, величина и боја у природи. У посебној фасцикли налазе се радни листови и материјал за рад.

Илустратор: Мирјана Живковић

Формат: 20,5 x 28,5 + 20 x 28 cm 10 стр. + 88 стр, меки повез+лепљени листови, ћирилица

Ликовна култура за четврти разред

Уџбеник који на оригинални начин развија способност ученика за опажање облика, величина и боја у природи. Ученици имају могућност да се упознају са различитим врстама материјала и да се обуче за самостално изражавање у различитим техникама.

Формат: 20 x 28 cm 88 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 4nLIK

Ликовна култура за четврти разред - радни листови и материјал за рад

У посебној фасцикли налазе се радни листови и материјал за рад. Намењени су самосталном раду ученика, њиховом изражавању у различитим ликовним техникама и упознавању ученика за различитим врстама материјала.

Илустратор: Мирјана Живковић

Формат: 20,5 x 28,5 cm 10 стр., лепљени листови, ћирилица