Математика као игра 1

На страницама ове књиге очекују вас забавни задаци из чудесног света математике. Намењена је деци предшколског узраста. Решавајући разноврсне математичке проблеме, подстиче се логичко мишљење и креативност. За родитеље је то лепа прилика за дружење с децом. Васпитачи могу да искористе ову радну свеску за оне предшколце који могу и желе више.

Аутор: Бранка Дејић, Мирко Дејић
Илустратор: Борис Кузмановић

Формат: 21 x 24 cm 56 стр. + 2 стр. с налепницама, меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: MKI1

Математика као игра 2

Аутор: Бранка Дејић, Мирко Дејић
Илустратор: Борис Кузмановић

SMS шифра: MKI2

Математика за предшколце

Ова радна свеска садржи 200 различитих и забавних активности које ће помоћи деци, узраста млађег од седам година, да усвоје основне математичке појмове. Садржаји су сврстани у четири области: Бројеви и рачунање, Облици и величине, Сналажење у простору и Запажање и логика. Аутор је захтеве у задацима пажљиво сложио од једноставнијих до сложенијих, водећи рачуна о развојним карактеристикама одговарајућих узраста. Деца на забаван начин савладавају почетне математичке вештине дружећи се са Аном, Луком, бака Ружом и дека Банетом. Ову радну свеску препоручујемо родитељима који желе да код своје деце пробуде и развијају интересовање за математику, као и васпитачима за рад с различитим узрасним групама у предшколским установама.

Аутор: Бенедикт Карбонеј
Илустратор: Флоранс Ланглоа

Формат: 23 x 28 cm 128 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: MAPR

Велика вежбанка за предшколце

Радна свеска садржи 260 различитих задатака, игара и активности кроз које деца предшколског узраста на забаван начин увежбавају цртање које је у основи писања првих слова и речи, откривају гласове, препознају написана слова и читају једноставне речи, упознају се с бројевима и елементарним рачунањем и откривају свет који их окружује. Кроз игровне активности деца овладавају свим појмовима с којима се иначе срећу у предшколској установи. На овом занимљивом путовању пратиоци су им чланови необичне чаробњачке породице Трућковић и њихови пријатељи. Ову радну свеску препоручујемо родитељима који желе да код своје деце побуде и даље развијају интересовања за свет слова, бројева и појава које их окружују, као и васпитачима за рад с различитим узрасним групама у предшколским установама.

Аутор: Бенедикт Карбонеј
Илустратор: Патрик Мориз

Формат: 23 x 28 cm 144 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 0VZP

Моја велика вежбанка (3-4 године). Тигар

Ова вежбанка намењена деци млађег предшколског узраста (3-4 године) садржи разноврсне и забавне активности предвиђене за свакодневни рад код куће: графомоторичке вежбе (вежбе из области почетног писања), математичке задатке, вежбе логичког размишљања, бојење, вежбе фине моторике (исецање, лепљење и прављење разних облика...).

Аутор: Аутори Улyсиа
Илустратор: Илустратори Улyсиа