Моја велика вежбанка (4 - 5 година). Зека

Ова вежбанка намењена деци млађег и средњег предшколског узраста (4-5 година) садржи разноврсне и забавне активности предвиђене за свакодневни рад код куће: графомоторичке вежбе (вежбе из области почетног писања), математичке задатке, вежбе логичког размишљања, бојење, вежбе фине моторике (исецање, лепљење и прављење разних облика...).

Аутор:

Формат: 40 x 30 cm 34 стр., меки повез, пун колор, ћирилица

Моја велика вежбанка (3-4 године). Сова.

Ова вежбанка, намењена деци млађег и средњег предшколског узраста (3–4 године), садржи разноврсне и забавне активности предвиђене за свакодневни рад код куће: графомоторичке вежбе (вежбе из области почетног писања), математичке задатке, вежбе логичког размишљања, бојење, вежбе фине моторике (исецање, лепљење и прављење разних облика…).

Аутор: Аутори Улyсиа
Илустратор: Илустратори Улyсиа

SMS шифра: MV34sov

Моја велика вежбанка (4-5 година). Пиле.

Ова вежбанка, намењена деци млађег и средњег предшколског узраста (4–5 година), садржи разноврсне и забавне активности предвиђене за свакодневни рад код куће: графомоторичке вежбе (вежбе из области почетног писања), математичке задатке, вежбе логичког размишљања, бојење, вежбе фине моторике (исецање, лепљење и прављење разних облика…).

Аутор: Аутори Улyсиа
Илустратор: Илустратори Улyсиа

SMS шифра: MV45pil

Мала вежбанка за предшколце / 5–6 година

Ова мала вежбанка, намењена деци узраста од пет до шест година, подстаћи ће њихову радозналост, развој и овладавање оним вештинама и знањима који ће детету бити потребни за школу. Оно ће упознати занимљиве ликове, уживаће у шареним и привлачним илустрацијама, цртаће, мозгаће и решаваће задатке. На крају књиге налазе се налепнице којима може да украси стране по жељи или да помоћу њих додели себи награду за успешно решен задатак. Добра концентрација, добро опажање, познавање себе и околине, познавање језика и разумевање односа у простору јесу вештине важне и за успешно учење и за развој интелектуалних способности. Ова вежбанка подстиче развој тих вештина, уз уважавање индивидуалних разлика међу децом.

Аутор: Сусаета Едиционес

Формат: 15,5 x 21 cm 64 стр., Спирала, пун колор, ћирилица

Мала вежбанка за предшколце / 6–7 година

Ова мала вежбанка, намењена деци узраста од шест до седам година, подстаћи ће њихову радозналост, развој и овладавање оним вештинама и знањима који ће детету бити потребни за школу. Оно ће упознати занимљиве ликове, уживаће у шареним и привлачним илустрацијама, цртаће, мозгаће и решаваће задатке. На крају књиге налазе се налепнице којима може да украси стране по жељи или да помоћу њих додели себи награду за успешно решен задатак. Добра концентрација, добро опажање, познавање себе и околине, познавање језика и разумевање односа у простору јесу вештине важне и за успешно учење и за развој интелектуалних способности. Ова вежбанка подстиче развој тих вештина, уз уважавање индивидуалних разлика међу децом.

Аутор: Сусаета Едиционес

Формат: 15,5 X 21 cm 64 стр., Спирала, пун колор, ћирилица