Математика за трећи разред

Уџбеник који омогућава савладавање градива предвиђеног програмом за овај узраст. Поред основног текста, који је дат прегледно и сликовито, ученици се воде кроз градиво и помоћу подсетника на оно што је већ учено, додатна објашњења и задатке за рад у свесци, од којих су неки намењени онима који воле изазове.

Аутор: Александра Стефановић, Весна Рикало

Формат: 21 x 26 cm 88 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 3nMAT

Математика за 3. разред - радна свеска 1. део

Радна свеска прати уџбеник и садржи разноврсне задатке пажљиво тематски конципиране и подржане функционалним и подстицајним илустрацијама. Задаци су такви да олакшавају деци савладавање градива и разбијају предрасуде о математици као тешком предмету. Комплетно градиво дато је у више тематских целина, које садрже и забавне задатке под називом "И ово је математика", а свака тематска целина завршава се резимеом "Шта смо научили".

Аутор: Александра Стефановић, Симеон Маринковић

Формат: 21 x 26 cm 104 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 31nMZ

Математика за 3. разред - радна свеска 2. део

Аутор: Александра Стефановић, Симеон Маринковић

Формат: 21 x 26 cm 134 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 32nMZ

Математичке степенице 3

Збирка задатака из математике за утврђивање и увежбавање обавезних садржаја из математике за трећи разред основне школе. Основна намена ове збирке је да дете напредује оним темпом који одговара његовим могућностима, интересовањима и мотивацији.

Аутор: М. Мадарас, И. Грошко, П. Глигоријевић, Љ. Чобан, К. Еветовић-Бозоки
Илустратор: Никола Витковић

Формат: 21 x 26 cm 157 стр., меки повез, црнобело, ћирилица
SMS шифра: 3MST

Приручник за учитеље уз Математичке степенице 3

Аутор: М. Мадарас, И. Грошко, П. Глигоријевић, Љ. Чобан, К. Еветовић-Бозоки

Формат: 21 x 30 cm 186 стр., меки повез, црно-бело, ћирилица
SMS шифра: 3PMST

Контролне вежбе из математике за 3. разред

Збирка контролних задатака из математике за трећи разред основне школе садржински је организована у складу с важећим наставним планом и програмом. У оквиру сваког контролног задатка заступљени задаци различитих типова и сложености, поређани од лакших ка тежим. Збирка садржи укупно шеснаест контролних задатака, организованих у две групе. Последњи тест у збирци је годишњи тест.

Аутор: Љиљана Вуковић, Сандра Радовановић, Александра Стефановић

Формат: 21 x 29 cm 78 стр., меки повез, црнобело, ћирилица
SMS шифра: 3KMA

Забавна математика за трећи разред - радни уџбеник

Забавна математика 3 је радна свеска која нуди мноштво задатака за увежбавање градива трећег разреда. Подстиче ученике на занимљиву игру духа и откривање непознатог на основу познатог.

Аутор: Симеон Маринковић, Дејан Беговић
Илустратор: Мирољуб Милутиновић Брада