Математика за четврти разред

Уџбеник организован у више тематских целина у којима се кроз мноштво задатака обрађују наставне јединице предвиђене планом и програмом за четврти разред основне школе. У књизи се налазе занимљивости из области математике, понешто за љубитеље компјутера и већ уобичајени задаци из рубрике "И ово је математика".

Аутор: Мирко Дејић, Јасмина Милинковић, Оливера Ђокић

Формат: 21 x 29 cm 160 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 4nMAT

Математика за четврти разред - радна свеска

Радна свеска уз уџбеник.

Аутор: Мирко Дејић, Јасмина Милинковић, Оливера Ђокић

Формат: 21 x 29 cm 204 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 4nMRS

Контролне вежбе из математике за 4. разред

Контролне вежбе служе за проверу знања ученика четвртог разреда основне школе у настави математике. Збирка је усклађена с програмским захтевима и стандардима за крај првог циклуса обавезног образовања и са оперативним плановима који су предложени у приручнику за учитеље у издању Креативног центра. Збирка садржи четрнаест вежби. Све контролне вежбе подељене су у две уједначене групе (А и Б).

Аутор: Весна Рикало, Петар Огризовић

Формат: 21 x 29 cm 74 стр., меки повез, црнобело, ћирилица
SMS шифра: 4KMA

Математичке степенице 4

Збирка садржи задатке разврстане по нивоима постигнућа и сваком детету омогућују да ради на оном нивоу који је за њега савладив изазов. Нивои постигнућа дати у збирци јесу кратки описи знања и умећа које би дете требало да усвоји до краја школске године. У збирци се налазе решења свих задатака, помоћу којих дете може да направи реалну процену своје успешности. Игра је најзанимљивији облик учења, па збирка садржи девет математичких игара с прилозима. Пет тестова служи за утврђивање нивоа постигнућа и сваког ученика понаособ, и одељења у целини. Сваки тест је дат у две варијанте, с решењима и предлогом за бодовање задатака. Задаци прате предвиђени Наставни план и програм за математику за четврти разред основне школе.

Аутор: Љиљана Вуковић, Ивана Грошко, Петра Глигоријевић, Љиљана Чобан, Александра Стефановић
Илустратор: Никола Витковић

Формат: 21 x 24 cm 178 стр., меки повез, црнобело, ћирилица
SMS шифра: 4MST

Забавна математика за четврти разред

Радна свеска која нуди велики број задатака за вежбање и помаже ученику у савладавању вештина рачунања и свих осталих садржаја предвиђених за обраду у четвртом разреду основне школе.

Аутор: Александра Стефановић, Симеон Маринковић

Формат: 23,5 x 22 cm 128 стр., меки повез, двобојно, ћирилица