Музичка култура за четврти разред

Уџбеник је конципиран тако да ученици могу лако да стекну знања уз помоћ сликовних представа музичких појмова. Функционалне илустрације и музички примери одлике су овог уџбеника у коме се може сазнати нешто више о значајним музичким установама и музичкој традицији наше земље.

Аутор: Владица Илић
Илустратор: Драган Максимовић

Формат: 23 x 21 cm 84 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 4nMUZ

Музичка култура за четврти разред - радна свеска

Радна свеска са компакт диском уз уџбеник. Користећи компакт диск ученици ће се упознати са значајним композицијама наше и светске музичке баштине.

Аутор: Владица Илић
Илустратор: Драган Максимовић