Математика за први разред - радни уџбеник

Ова књига је радни уџбеник који омогућава савладавање градива предвиђеног програмом за овај узраст. Разноврсни задаци, пажљиво тематски конципирани и праћени функционалним и подстицајним илустрацијама, олакшавају деци савладавање градива и разбијају предрасуде о математици као тешком предмету, што је од изузетне важности код деце на почетку школовања. Комплетно градиво дато је у више тематских целина, које садрже и забавне задатке под називом "И ово је математика", а свака тематска целина завршава се резимеом "Шта смо научили".

Аутор: Симеон Маринковић, Љиљана Маринковић, Дејан Беговић
Илустратор: Никола Витковић

Формат: 22 x 23,5 cm 156 стр., меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 1MAT

Забавна математика за први разред - радни уџбеник

Забавна математика 1 је радна свеска која садржи мноштво задатака за увежбавање градива из математике у првом разреду основне школе. Задаци су занимљиви и подстичу дете на самосталан рад. Градиво које се обнавља у потпуности је усклађено с наставним програмом за овај разред.

Аутор: Симеон Маринковић
Илустратор: Никола Витковић