Математика за први разред - радни уџбеник

Ова књига је радни уџбеник који омогућава савладавање градива предвиђеног програмом за овај узраст. Разноврсни задаци, пажљиво тематски конципирани и праћени функционалним и подстицајним илустрацијама, олакшавају деци савладавање градива и разбијају предрасуде о математици као тешком предмету, што је од изузетне важности код деце на почетку школовања. Комплетно градиво дато је у више тематских целина, које садрже и забавне задатке под називом "И ово је математика", а свака тематска целина завршава се резимеом "Шта смо научили".

Аутор: Симеон Маринковић, Љиљана Маринковић, Дејан Беговић
Илустратор: Никола Витковић