Математика за пети разред (радни уџбеник) - 1. део

Радни уџбеник са задацима за вежбање, подељен је у две књиге у којима је предвиђено довољно простора за уписивање одговора и решавање задатака. Уџбенички садржаји у целости следе прописани план и програм. Начин излагања комплексних математичких тема прилагођен је узрасту ученика.

Аутор: Мирјана Стојсављевић-Радовановић, Љиљана Вуковић, Јагода Ранчић
Илустратор: Душан Павлић

Формат: 27 x 22 cm 176 стр., мек повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 51MAT

Математика за пети разред (радни уџбеник) - 2. део

Аутор: Мирјана Стојсављевић-Радовановић, Љиљана Вуковић, Јагода Ранчић
Илустратор: Душан Павлић

Формат: 27 x 22 cm 196 стр., мек повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 52MAT

Читанка за пети разред – радни уџбеник

Читанка за пети разред је осмишљена као радни уџбеник. Рађена је у складу с програмом и садржи све текстове предвиђене за обраду у петом разреду основне школе. У оквиру анализе текстова дат је одговарајући простор за уписивање одговора. Понуђени су и стваралачки задаци који подстичу развој креативних способности ученика. Низ занимљивости о писцима и делима обогаћују садржај Читанке и проширују знања ученика.

Аутор:

Формат: 21, 5 x26, 5 200, 00, меки повез, пун колор, ћирилица