Музичка култура за седми разред

Уџбеник из музичке културе за седми разред основне школе подељен је у тематске целине од којих је свака посвећена одређеном сегменту музичког стваралаштва. Објашњења музичких појмова пропраћена су одговарајућим припремама и задацима. На крају уџбеника налази се графичко упутство за извођење тонова на блок-флаути, као и упутство за вођење Дневника слушања музике. Уз уџбеник приложена су и два компакт-диска са снимцима извођења најзначајнијих оркестара, диригената, солистичких и камерних извођача.

Аутор: Владица Илић

Формат: 20,8 x 26 cm 108 стр., меки повез, црнобело, ћирилица