Радни листови

Весели вртић - мађарски језик

У овој књизи обједињени су разноврсни садржаји неопходни за темељну припрему детета за полазак у школу. Радни листови полазе од Општих основа предшколског програма и обухватају вежбе из математике, предмета Свет око нас, графомоторичке вежбе и вежбе повезане с припремом за почетно читање и писање. Књига садржи 136 радних листова, 88 налепница и бројне идеје намењене васпитачима за додатни рад с децом. Књига је добила награду за Најбољи европски уџбеник у Франкфурту 2014. године.

Илустратор: Борис Кузмановић, Маја Веселиновић

Формат: 23 x 29 cm 140 стр. + 3 стр. с налепницама, меки повез, пун колор, латиница
SMS шифра: 0VV

Весели вртић - босански језик (латиница)

SMS шифра: 0VV

Весели вртић - босански језик (ћирилица)

Илустратор: Борис Кузмановић, Маја Веселиновић

Формат: 23 x 29 cm 140 стр. + 3 стр. с налепницама, меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 0VV

Ја у вртићу - мађарски језик

Радни листови намењени су деци од четири до пет година, а њихова садржина односи се на природну и друштвену околину, оно што је деци блиско и познато: на предмете и појаве, породицу и оне који дете окружују у вртићу, на биљни и животињски свет. Теме су усмерене ка основним сферама дечјег развоја, а то су упознавање сопствене личности, развијање сазнања о другима и односа с њима и изграђивање сазнања о околини. Књига садржи и 55 налепница.

Формат: 23 X 29 cm 64. стр, меки повез, пун колор, латиница

Ја у вртићу  - босански језик

Ја у вртићу - босански језик

Аутор: Славица Марковић, Симеон Маринковић
Илустратор: Рајнингер Данева Евелина

Формат: 23 x 29 cm 64. стр, меки повез, пун колор, латиница

Приручници

Портфолио детета - мађарски језик

Фасцикла за портфолио детета намењена је васпитачима у предшколским установама и додатак је радним листовима за предшколце. У саставу фасцикле налазе се: листа за бележење података о дететовом телесном развоју; листа за основне податке о детету и његовој породици; место за фотографије детета на почетку и на крају године; скале процене за праћење различитих аспеката дететовог развоја (сензомоторног, сазнајног, социоемоционалног, као и развоја говора и комуникационих способности), уз које васпитачи додају одговарајуће прилоге (дечје радове – цртеже, мале пројекте, фотографије и фото-копије продуката дечје активности, аудио и видео записе, као и радове које бирају дете и родитељи).

Формат: 24, 5 x 33 cm 18 стр., меки повез, пун колор, латиница

Портфолио детета - латиница