Ко? Шта? Где? ПОВРЋЕ

Како изгледа када зрно грашка свира флауту или када паприка свира виолину? Прочитајте ову картонску сликовницу у којој поврће свира музичке инструменте и сазнајте зашто је поврће здраво и шта се све од њега може направити. Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Аутор: Душан Павлић
Илустратор: Душан Павлић

Ко? Шта? Где? ВОЋЕ

Шта нам поручују наше омиљене воћке? Прочитајте ову шаљиву картонску сликовницу и сазнајте како све воће може да нас обрадује, а како да нас изненади. Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Аутор: Душан Павлић
Илустратор: Душан Павлић

Ко? Шта? Где? Афричке животиње

Која је највећа птица на свету? Која животиња има најдужи врат, а која на носу има рог? Прочитајте ову духовиту картонску сликовницу и сазнајте мноштво занимљивости из света афричких животиња. Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Аутор:

Larousse: 1000 речи

Сликовни речник за децу с више од хиљаду речи. Речник је организован по темама које су блиске дечјој свакодневици, а речи с којима се дете упознаје посредством привлачних слика веома су разноврсне. Слике су јасне и детаљне и дете на њима може лако да препозна оно што је приказано, да именује бића, предмете и појаве и прича приче на основу слика. На тај начин дете развија и богати свој речник од најранијег узраста.

Аутор:
Илустратор: Каролин Модест

Формат: 25,5 x 32 cm 56 стр., тврди повез, пун колор, ћирилица

Моја прва откривалица - Лароуссе

Дружећи се са овом књигом деца ће упознати боје, откриће супротности, играће се облицима и стећи прва знања о бројевима. Нови појмови представљени су посредством детаљних, јасних и привлачних слика, на којима се приказују бића, предмети и ситуације из дечје свакодневице. Занимљиве активности и песмице доприносе учвршћивању усвојених појмова. Ово је књига која подстиче дечју радозналост и доприноси интелектуалном и говорном развоју детета.

Аутор: Ањес Бесон
Илустратор: Северин Кордије, Северин Кордије