Ко? Шта? Где? АФРИЧКЕ ЖИВОТИЊЕ

Која је највећа птица на свету? Која животиња има најдужи врат, а која на носу има рог? Прочитајте ову духовиту картонску сликовницу и сазнајте мноштво занимљивости из света афричких животиња. Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Ко? Шта? Где? ПОВРЋЕ

Како изгледа када зрно грашка свира флауту или када паприка свира виолину? Прочитајте ову картонску сликовницу у којој поврће свира музичке инструменте и сазнајте зашто је поврће здраво и шта се све од њега може направити. Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Ко? Шта? Где? ВОЋЕ

Шта нам поручују наше омиљене воћке? Прочитајте ову шаљиву картонску сликовницу и сазнајте како све воће може да нас обрадује, а како да нас изненади. Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Боје око нас

Нова књига из едиције Отвори прозорчић намењена је најмлађим читаоцима. Отварањем прозорчића, иза којих се крију изненађења, малишани ће се на забаван и подстицајан начин упознати са бојама.

Аутор: Симеон Маринковић, Славица Марковић

Формат: 15 x 15 cm. 22 стр., картон, пун колор, ћирилица

Бројеви у циркусу

Нова књига у едицији Отвори прозорчић посвећена је учењу бројева до десет. Један слон, два мачка, три лава – у овом циркусу свака тачка открива један број. Десет циркуских тачака помоћи ће вашем детету да уз смех и игру упозна бројеве до десет.

Аутор: Симеон Маринковић, Славица Марковић

Формат: 15 x 15 cm. 22 стр., картон, пун колор, ћирилица