Медин први речник

Ова књига намењена је најмлађима и помаже им у развоју речника и формирању првих појмова. Сваки појам представљен је јасном и привлачном илустрацијом. Књига обухвата 15 тема, с више од 200 пажљиво изабраних речи које су повезане са свакодневним дететовим искуством.

Аутор: Славица Марковић

Формат: 25 x 25 cm 32 стр., тврди повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: MERE

Ко се то чује?

У овој сликовници главни јунак среће различите животиње и учи како се која од њих оглашава. Књига је намењена најмлађим читаоцима, који ће уз њу на забаван начин откривати свет који их окружује. Дружење с Медом претвориће се у забавну игру сазнавања и учења.

SMS шифра: KCUJ

Ко је то гладан?

Ух, ала сам гладан! Да ли се тамо крије крушка?, пита се радознали меда и позива најмлађе читаоце да с њим откривају свет. Сликовница са рупицама, које наводе малишане да погађају шта се крије на наредној страници и уче чиме се хране разне животиње.

SMS шифра: KGLA

Где је моја мама?

Морам мами нешто важно да кажем! Али где је моја мама?, пита се радознали меда и позива најмлађе читаоце да с њим откривају свет. Сликовница са рупицама кроз које малишани заједно с медом могу да виде наредну страницу!

SMS шифра: GJMM