Радни листови

Зекина школица

Прва књига у новој серији за децу намењена је малишанима у узрасту од једне године. Помоћу ове сликовнице родитељи ће од најранијих дана моћи да развијају код својих малишана љубав према књизи – да подстичу њихова запажања, машту и радозналост. Јасне илустрације живих боја и једноставни римовани стихови прилагођени су деци најмлађег узраста. На почетку књиге наведене су неке одлике развоја детета у првој години живота, као и избор активности које одрасла особа може да практикује с дететом.

Куцина школица

Друга сликовница у новој серији за децу намењена је малишанима у узрасту прве и друге године. Заједничко читање ове сликовнице и дружење уз њу родитељима ће помоћи да сазнају шта све њихова деца могу и како на прави начин да охрабре децу у процесу учења. Књигу красе привлачне илустрације живих боја, као и симпатични животињски ликови који су блиски деци овог узраста. Сликовница је обогаћена једноставним римованим стиховима, што читање ове сликовнице чини још занимљивијим. Питања понуђена на свакој страни упућују децу на посматрање, запажање, размишљање и закључивање. На почетку књиге наведене су неке одлике развоја детета у другој години живота, као и избор активности које одрасла особа може да практикује с дететом.

Мацина школица

Трећа сликовница у овој серији за децу намењена је малишанима у узрасту друге и треће године. Сазнајте шта све може ваше дете, подстичите учење и креативност, откривајте свет, дружите се! Заједничко читање ове сликовнице и дружење уз њу помоћи ће вам да од најранијих дана код својих малишана развијате љубав према књизи – да подстичете њихово запажање, машту и радозналост. На почетку књиге наведене су неке одлике развоја детета у трећој години живота, као и избор активности које одрасла особа може да практикује с дететом.

Формат: 28,5 x 23 cm 36 стр., Меки повез, пун колор, ћирилица

Јежићева школица

Четврта књига у серији за децу намењена је малишанима у узрасту треће и четврте године. Подстичите ваше дете на учење и креативност кроз низ забавних активности које садржи ова књига! Заједничко читање и дружење са симпатичним животињским ликовима из ове књиге пробудиће у вашој деци машту и радозналост. Књигу красе илустрације живих боја и занимљиве песме и приче блиске деци овог узраста. Питања понуђена на свакој страни упућују децу на посматрање, запажање, размишљање и закључивање. На почетку књиге наведене су неке одлике развоја детета у трећој и четвртој години живота, као и избор активности које одрасла особа може да практикује с дететом тог узраста. Књига садржи 65 налепница, као и картонски додатак - слагалице за учење бројева до пет.

Аутор: Славица Марковић, Симеон Маринковић

Совина школица

Шеста по реду сликовница из серије књига за подстицање дечјег развоја и креативности. Намењена је деци у узрасту од пете до шесте године. Мноштво разноврсних активности – учење првих бројева и слова и упознавање с појмовима из света који нас окружује – пробудиће у деци радозналост и подстаћи ће их на размишљање и закључивање. Основне карактеристике развоја детета у петој години и шестој дате су на почетку књиге, док се на крају књиге налази 25 налепница и додатак - картонска слагалица

Аутор: Славица Марковић, Симеон Маринковић