Додатни материјали "Креативног центра"

И ове године Креативни центар у понуди има бројне додатне материјале за ученике од првог до четвртог разреда, уџбенике за изборне предмете и материјале за пројектну наставу.

Прелистајте наш каталог додатних материјала и упознајте се с нашом овогодишњом понудом.

Припреме за све предмете, као и комплетне месечне и годишње планове, можете преузети с нашег сајта.

Креативни центар  и ове године учествује на Сабору учитеља Србије, који ће се - под називом Унапређивање наставне праксе кроз размену професионалних искустава - одржати 16. и 17. јуна у холу Учитељског факултета у Београду.

Позивамо вас да посетите наш штанд и упознате се с нашом комплетном уџбеничком понудом, као и бројним додатним материјалима намењеним наставницима и ученицима.

Куповина уџбеника за први и пети разред

Креативни центар припремио је нове уџбенике за први и пети разред основне школе према новим програмима наставе и учења за школску 2018/2019. годину, а којe je одобрило Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Ови уџбеници постављени су на наш сајт, где можете прегледати део њиховог садржаја, a уколико желите, можете их преко сајта и наручити у претплати тако што ћете направити посебну наруџбину само за њих.

Редовна испорука ових уџбеника почиње од 1. августа, када ћете, осим преко нашег сајта, моћи да их купите и у нашој књижари (ТЦ Еуроцентар, Македонска 30, Београд), као и у књижарама дистрибутера с којима сарађујемо широм Србије.

Нов Предшколски каталог

Стигао је нов предшколски каталог "Креативног центра"!

Прелистајте  каталог и упознајте се са актуелном понудом радних листова за све васпитне групе,  с бројним додатним материјалима за рад, као и с новим приручницима намењеним васпитачима и родитељима.

Свака вртићка група која се определи за радне листове „Креативног центра" добиће на поклон висиномер с јунацима наше едиције „Школице" и један постер „Јабука" или „Крушка" за сваку вртићку групу.

Скрећемо пажњу и на едицију „Забавни свет геометрије" која је освојила награду Најбољи европски уџбеник у категорији материјала за предшколце на Франкфуртском сајму књига 2017. године.

Подсећамо вас и на „Весели вртић", најпродаваније радне листове за предшколце у 2017/2018. години, као и на издање популарних радних свезака „Пролеће - лето" и „Јесен - зима" у боји.

Што се васпитача тиче, поред популарне едиције приручника за васпитаче „Корак по корак", подсећамо и на два приручника која могу бити значајна подршка васпитачима и родитељима у  темељној припреми деце за полазак у школу:  „Предшколац у свету математике", приручник чији се аутори баве правилним и постепеним развијањем основних  математичких појмова код деце, као и на нов приручник „Од гласа до слова", намењен онима који се  баве децом у процесу развијања предвештина читања и писања.

Ту је и приричник „Цртам, шарам и рукама стварам", који нуди бројне идеје за организовање графичко-ликовних игара и активности с децом јасленог узраста.

Нове припреме и планови по новом програму за први и пети разред

У складу с новим програмима за први и пети разред основне школе припремили смо детаљно разрађене наставне припреме са уграђеним образовним стандардима и исходима, као и месечне и годишње оперативне планове.

Нове планове и припреме можете преузети у делу Приручници и припреме.

Нови уџбеници "Креативног центра" за пети разред основне школе

Прелистајте нове уџбенике "Креативног центра" за пети разред основне школе:

- Читанка

- Српски језик

- Математика - уџбеник

- Математика - збирка задатака

- Музичка култура

- Ликовна култура

- Географија

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 >>