Видео презентација уџбеника за музичку културу за 5. разред

Видео презентацију уџбеника "Музичка култура за пети разред" Владице Илиућа можете да погледате овде.

Промоције уџбеника математике

Креативни центар одржаће промоције својих уџбеника математике у неколико градова.

Презентације ће бити одржане:

• у Сремској Митровици, у четвртак 17. новембра у 18 часова у ОШ "Јован Јовановић Змај";
  • у Новом Саду, у четвртак 24. новембра у 18.30 у ОШ "Петефи Шандор"
  • у Сомбору, у уторак 29. новембра у 18 часова у ОШ "21. октобар"
  • у Зрењанину, у уторак 6. децембра у 18 часова у ОШ "2. октобар", и
  • у Кикинди, у четвртак 8. децембра у 18 часова у ОШ "Жарко Зрењанин".

Уџбеници Креативног центра у пројекту бесплатних уџбеника

Сви заинтересовани могу да погледају детаљне информације о уџбеницима Креативног центра за 1, 2. и 3. pазред за обавезне предмете у пројекту бесплатних уџбеника овде.

Такође, учитеље подсећамо и на уџбенике и приручнике који ће им помоћи у извођењу наставе изборних предмета. Више детаља о томе овде.

Наруџбенице за школску 2011/2012. годину

Школе које желе да наруче уџбенике и приручнике од првог до седмог разреда основне школе за школску 2011/2012. годину могу то да учине помоћу наруџбеница, које се налазе на страници Наруџбеница.

Осим уџбеника, путем наруџбенице за пети, шести и седми разред можете поручити и роман "Мој дека је био трешња", који спада у лектиру за шести разред, "Граматику српског језика за основну школу" Душке Кликовац и "Граматику српског књижевног језика" Живојина Станојчића.

Креативни центар на Зимским сусретима учитеља

Креативни центар ће учествовати на XXVII зимским сусретима учитеља Србије.

Сусрети ће се одржавати од 10 до 18 часова по следећем распореду:

Субота, 22. јануар - Нови Сад, Позориште младих

Субота, 29. јануар - Смедеревска Паланка, свечана сала општине

Субота-недеља, 5-6. фебруар - Београд, Дечји културни центар

Субота, 12. фебруар - Рума, свечана сала ОШ "Душан Јерковић"

Субота, 12. фебруар - Кула, сала општине Кула

Недеља, 13. фебруар - Пожаревац, Центар за културу

Недеља, 13. фебруар - Београд, Дечји културни центар

Субота, 19. фебруар - Лесковац, Народно позориште

Субота, 19. фебруар - Алексинац, Центар за културу

Недеља, 27. фебруар - Крушевац, биоскоп "Крушевац"/хотел "Рубин"

Недеља, 27. фебруар - Параћин, Градско аматерско позориште

Субота, 5. март - Јагодина, ОШ "Горан Остојић"

Субота-недеља, 5-6. март - Крагујевац, Градска дворана "Шумадија"

Субота, 12. март - Ариље, Дом културе

Субота, 12. март - Пријепоље, Дом културе

Субота, 19. март - Лозница, Вуков дом културе

Субота, 19. март - Шабац, Шабачка гимназија.

На изложбеним штандовима Креативног центра све посетиоце зимских сусрета учитеља информисаћемо о:

• Понуди уџбеника и приручника за школску 2011/2012. годину - о новим издањима одобреним од стране Министарства просвете, као и о уџбеницима који су у припреми
  • Ценама уџбеника, условима продаје и начину наручивања књига.

Учитељи ће моћи детаљно да разгледају уџбенике и радне свеске, приручнике за наставнике, радне материјале за реализацију припремног предшколског програма, књиге из популарне науке, школске атласе и остали допунски материјал за наставу и учење.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>