Позив на промоцију

Креативни центар у Краљеву

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су представник Креативног центра и Драгица Спајић, директорка ОШ "Светозар Марковић" из Краљева.

Награда за школу из Доњег Милановца

На слици су Љубиша Божиновић, директор ОШ "Вук Караџић" из Доњег Милановца и представник Креативног центра.

Поклон за школу из Великог Шиљеговца

На слици су представник Креативног центра и Томислав Степановић, директор ОШ "Велизар Станковић Корчагин" из Великог Шиљеговца.

Награђена школа у Шапцу

На слици су Светлана Смиљанић, директорка ОШ "Јеврем Обреновић" из Шапца, и представник Креативног центра.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >>