Промоција уџбеника у Креативном центру

Креативни центар вас позива 11. марта на промоцију књига: Математика за 5. разред основне школе, Математика за 6. разред основне школе и Додатна настава из математике за 5. разред (збирка задатака).

О књигама говори Свјетлана Петровић, уредница за математику у Креативном центру, и аутори књига: Мирјана Стојсављевић-Радовановић, Љиљана Вуковић, Јагода Ранчић, Наталија Јекић и Душанка Ковачевић.

Промоције ће се одржати у просторијама Креативног центра (конференцијска сала), улица Градиштанска бр. 8, у следећим терминима:
четвртак, 11. март 2010. у 12 h
четвртак, 11. март 2010. у 15 h.

Oсоба за контакт за пријаву учешћа: Олга Мајић, 060 615 22 10, e-mail: olga.majic@kreativnicentar.rs

Рок за пријаву учешћа на промоцијама је среда, 10. март.

Учесницима промоција поклањамо торбу са знаком Креативног центра, CD са промотивним примерцима уџбеника, блокче, распоред часова и обележивач за књиге.

Промоција уџбеника Креативног центра

Група основних школа Општине Чукарица у сарадњи са Креативним центром и проф. др Симеоном Маринковићем и Свјетланом Петровић организују промоцију уџбеника за наставнике српског језика и математике у уторак, 23. фебруара 2010. године у сали ОШ "Милош Црњански", улица Ђорђа Огњановића 2, Београд, од 13.00 до 14.00 часова.

ПРОГРАМ:

Циљеви образовања за XXI век. Активна и креативна настава у уџбеницима Креативног центра (проф. др Симеон Маринковић)

Уџбеници из математике за 5. и 6. разред основне школе (Свјетлана Петровић, уредница)

Учесници промоције добиће CD са свим уџбеницима за српски језик и математику у издању Креативног центра.

Позив на промоцију

Креативни центар у Краљеву

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су представник Креативног центра и Драгица Спајић, директорка ОШ "Светозар Марковић" из Краљева.

Награда за школу из Доњег Милановца

На слици су Љубиша Божиновић, директор ОШ "Вук Караџић" из Доњег Милановца и представник Креативног центра.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>