Промоција уџбеника Креативног центра

Група основних школа Општине Чукарица у сарадњи са Креативним центром и проф. др Симеоном Маринковићем и Свјетланом Петровић организују промоцију уџбеника за наставнике српског језика и математике у уторак, 23. фебруара 2010. године у сали ОШ "Милош Црњански", улица Ђорђа Огњановића 2, Београд, од 13.00 до 14.00 часова.

ПРОГРАМ:

Циљеви образовања за XXI век. Активна и креативна настава у уџбеницима Креативног центра (проф. др Симеон Маринковић)

Уџбеници из математике за 5. и 6. разред основне школе (Свјетлана Петровић, уредница)

Учесници промоције добиће CD са свим уџбеницима за српски језик и математику у издању Креативног центра.

Позив на промоцију

Креативни центар у Краљеву

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су представник Креативног центра и Драгица Спајић, директорка ОШ "Светозар Марковић" из Краљева.

Награда за школу из Доњег Милановца

На слици су Љубиша Божиновић, директор ОШ "Вук Караџић" из Доњег Милановца и представник Креативног центра.

Поклон за школу из Великог Шиљеговца

На слици су представник Креативног центра и Томислав Степановић, директор ОШ "Велизар Станковић Корчагин" из Великог Шиљеговца.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 >>