Награђена школа у Шапцу

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су Светлана Смиљанић, директорка ОШ "Јеврем Обреновић" из Шапца, и представник Креативног центра.

Креативни центар у Раброву

На слици су директор ОШ "Живојин Жика Поповић" из Раброва и представница Креативног центра.

Награда основној школи из Раковице

На слици су Станислав Стевуљевић, директор ОШ "Никола Тесла" из Раковице, и представница Креативног центра.

Поклон школи у Краљеву

На слици су Снежана Јовановић, директорка ОШ "Олга Милутиновић" из Краљева, и представник Креативног центра.

Поклон за ђаке у Бољевцу

На слици су Вујка Фишић, представница ОШ "9. српска бригада" из Бољевца, и представник Креативног центра.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 >>