Поклон за ђаке у Бољевцу

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су Вујка Фишић, представница ОШ "9. српска бригада" из Бољевца, и представник Креативног центра.

Награђена новобеоградска школа

На слици су Мирјана Стојисављевић, директорка ОШ "Борислав Пекић" из Новог Београда, представница Креативног центра и представница школе.

Креативни центар у Винчи

На слици су Драгољуб Гајић, директор ОШ "Никола Тесла" из Винче, и представник Креативног центра.

Поклон школи из Кладова

На слици су Бобан Радуловић, директор ОШ "Вук Караџић" из Кладова, и представник Креативног центра.

Награђена школа у Параћину

На слици су представник Креативног центра и Душица Иванковић, директорка ОШ "Радоје Домановић" из Параћина.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>