Поклон шабачкој школи

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

Недавно је поклон добила и ОШ "Јанко Веселиновић" из Шапца. На слици су директорка Љиљана Стојановић са ђацима те школе и представник Креативног центра.

Награђена школа у Скели

Креативни центар је недавно наградио ОШ "Никола Тесла" из Скеле. На слици су педагог те школе Бојана Мићаловић и представник Креативног центра.

Креативни центар у Новом Пазару

Креативни центар је наградио Основну школу "Стефан Немања" у Новом Пазару. На слици су представница школе и представник Креативног центра.

Креативни центар у Лапову

На слици су Славица Томић, директорка ОШ "Светозар Марковић" из Лапова, и представник Креативног центра.

Награђена школа у Пожаревцу

На слици су представници ОШ "Краљ Александар I" из Пожаревца.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 >>