Акција: Креативни центар и у вашој библиотеци

Велики број школа жели да у својим библиотекама организује изложбе књига и сусрете с писцима Јасминком Петровић и Дејаном Алексићем.

Са задовољством вас обавештавамо да смо од почетка прошле године, када смо отпочели са акцијом промотивних изложби и промоција наших аутора, до завршетка ове школске године посетили преко 100 школа и библиотека широм Србије. Посебно бисмо истакли гостовања наше ауторке Јасминке Петровић у више од десет школа у Шведској, Мађарској, Грчкој и Аустрији. Циљ акције јесте представљање књига (одржавање промотивних изложби) по школама и библиотекама како бисмо на најбољи могући начин приближили књигу деци, али и наставном особљу. Креативни центар је, у знак захвалности, поклонио одређен број књига школама и библиотекама у којима су изложбе одржане.

Уз промотивне изложбе, Креативни центар је, у сарадњи са школама, библиотекама и другим институцијама, организовао и промотивне сусрете с нашим популарним ауторима: Јасминком Петровић, Дејаном Алексићем, Виолетом Бабић, Драгољубом Љубичићем Мићком, Невеном Ловричевић. Приликом тих сусрета деца су показала изузетно велико интересовање како за књиге тако и за активно учествовање у разговорима са ауторима.

Уколико и ви желите да се у вашој школи организују овакве промоције, позивамо вас да се јавите нашим колегама Драгославу Пауновићу, менаџеру продаје, и Милану Стојиљковићу, представнику продаје, на телефоне: 011 / 3820 483, 3820 464, 2440 659, или на e-mail: akcije@kreativnicentar.rs.

Добро дошли на нашу нову Интернет страницу

Ова Интернет страница биће посвећена предшколском и школском програму Креативног центра, као и свим издањима који могу помоћи родитељима, учитељима, наставницима и ђацима у процесу учења.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>