Бесплатни софтвери за програм LEGO EDUCATION®

Од 10. јануара 2017. године сви софтвери, приручници и e-learning материјали из програма LEGO® EDUCATION  постали су бесплатни и можете их скинути са сајта https://education.lego.com/en-us/downloads

Више информација о програму LEGO® Education  можете добити на предстојећем сајму Нове технологије у образовању ( који се одржава од 9. до 11. фебруара 2017 у  београдском Belexpocentru)  у оквиру кога ће на штанду "Креативног центра" бити одржане радионице и представљања LEGO® Education материјала за предшколце, основце и средњошколце.
Сви заинтересовани за учешће на овим радионицама могу се пријавити на мејл  dejan.begovic@kreativnicentar.rs

Погледајте нови LEGO EDUCATION® КАТАЛОГ и нови ЦЕНОВНИК за 2017. годину.

Програм LEGO® Education смислили су стручњаци компаније LEGO® као подршку професионалцима који раде с децом у предшколским установама, основним и средњим школама. LEGO® Education конципиран је тако да деци кроз игру пружи образовна и развојна искуства у оквиру групе у којој сарађују.

"Креативни центар" је једини овлашћени увозник програма LEGO® Education за Србију, а  све додатне информације о овим училима можете добити ако се обратите на мејл dejan.begovic@kreativnicentar.rs

Поклон календар!

За сваку куповину преко нашег сајта, у Клубу књижари „Креативни центар" или у просторијама „Креативног центра" у Градиштанској 8 - добићете на поклон календар за 2017. годину!

Акција траје до истека залиха!

Новогодишњи књигопакетићи у Клубу књижари и на сајту „Креативног центра"

Од 1. децембра до 14. јануара у понуди Клуба књижаре "Креативни центар"(ТЦ "Еуроцентар, Дечанска 5/ Македонска 30)  наћи ће се више од 30 новогодишњих књигопакетића - пакета књига за децу различитог узраста - по специјалним, веома повољним новогодишњим ценама!

Ове године припремили смо и посебан избор од 12 пакетића које ћете моћи да купите преко нашег сајта www.kcknjizara.rs/akcije

Стижу награде за најбоље LEGO® приче!

Прошле недеље почели смо да уручујемо награде васпитачима и предшколским установама чије су LEGO® приче победиле на нашем летњем конкурсу „Причамо LEGO® приче", па смо посетили Димитровград и Пожаревац. Током ове недеље планиране су посете Апатину, Новом Саду и Ветернику, где ће бити уручене преостале награде.

Прва награда је отишла у Димитровград, за причу МАЦА ПРЕЉА, чији су аутори Маја Ђуров-Залтков и Драгана Иванов, васпитачи из ПУ „8. септембар".

Током посете Димитровграду наше колеге Дејана Беговића, извршног директора, и Александра Бундала примила је и директорка ПУ „8. септембар" Соња Каменов са својом помоћницом Вером Васов.

Једну од две друге награде освојила је Емина Станковић из ПУ „Љубица Вребалов" у Пожаревцу за причу УНИШТИВАЧИ ШУМА И ВЕШТИЦЕ

Награда је свечано уручена на састанку колегијума предшколске установе, у присуству директорке Марије Бајић.

"Креативни центар" на Нишком сајму књига

„Креативни центар" биће један од излагача на 53. Нишком сајму књига и графике, који се одржава од 25. новембра до 3. децембра 2016. године у Хали „Чаир".

„Креативни центар" понудиће на овом сајму широк избор изванредно илустрованих сликовница и књига за најмлађе, популарну психолошку литературу за адолесценте и родитеље, савремене романе за младе, уџбенике и радне свеске за основну школу, радне листове за децу предшколског узраста, као и многобројне приручнике намењене родитељима, васпитачима и учитељима, а попусти на наша издања кретаће се од 10% до 25%.

Сви радни уџбеници „Креативног центра" продаваће се на сајму с посебним попустом од 20% до 70%, а одабрана издања „Креативног центра" продаваће се по посебним, outlet ценама.

Свечано отварање сајма је у петак, 25. новембра, у 18 h, а организатор је Нишки културни центар.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >>